Čističky odpadových vôd sú naša špecializácia už od roku 2006. Naše čov spľňajú prísne európske normy, pracujú bez zápachu, ticho, účinne a s minimálnou údržbou a spotrebou energie, naše Čov sú vhodné aj na chatu čí chalupu.

ZOBRAZIŤ VIAC

Domová čistička odpadových vôd - Košice - Prešov

Vážený zákazník, ďakujeme, že ste prejavili záujem o naše malé domové čističky odpadových vôd Čov. S výberom tej správnej čov Vám radi poradíme, vypracujeme vám podrobnú cenovú ponuku bez skrytých háčikov ale tak tiež poradíme vhodné bioprípravky pre domácnosť ktoré máme rokmi odskúšané v našich čov.

Ak ste z okolia: Košice, Prešov, Poprad, Rožňava, Vranov, Bardejov, Levoča, Michalovce a vlastne z ktorejkoľvek časti Slovenska:) a máte záujem o odkanalizovanie rodinného domu, chaty, prevádzky, ďalšie stránky sú určené práve Vám. Domové čističky sú zaradené, v zmysle príslušného zákona, medzi vodné stavby, t.j. pre zjednodušenú predstavu je to obdobné, ako pozemná stavba, napríklad rodinný dom. Na povoľovacie podmienky vám odporúčame sa poradiť s príslušným Okresným úradom životného prostredia. Ak máte záujem o domovú čističku, čítajte ďalej.

ZOBRAZIŤ VIAC

Domová čistička odpadových vôd ČOV TYP VH6 - OPTIMÁLNA K RODINNÝM DOMOM ALE AJ NA CHATU ČI CHALUPU OBSAHUJE: kompletnú 6 komorovú ČOV s nadstavcom 50 cm, v celkovej výške 180 cm, unikátnu technologickú vostavbu s dvoma prevzdušňovacími komorami a nadštandardnou akumulačnou zónou, krytom, dúchadlom s napojením a mnoho dalším.

Naša spoločnosť DARAS, s.r.o. sa špecializuje výhradne na predaj, montáž a servis malých biologických čistiarni odpadových vôd Čov typu VH. Tieto originálne slovenské výrobky nie len predávame, ale aj montujeme a poskytujeme úplný servis. Naše domové čističky odpadových vôd spoľahlivo slúžia zákazníkom na Slovensku a tiež v mnohých dalších krajinách Európskej Únie. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a spoľahlivosťou o čom svedčí udelený Európsky certifikát kvality.

Pri výrobe sa používajú len prvotriedne materiály, a to platí aj u doplnkových komponentov k ČOV , napr. u dúchadiel. Naše biologické čistiarne odpadových vôd sú vyrobené zo špeciálnych polypropylénových dosiek o hrúbke 5 mm a 8 mm. Vďaka vysokej kvalite výroby a použitých materiálov poskytujeme 10 ročnú záruku na vodotesnosť plášťa čističky a reálne má celý výrobok viacgeneračnú životnosť.

Ako postupovať pri nákupe domovej čov?

  • v prípade záujmu o kúpu našej na Slovensku vyrábanej domovej ČOV nás kontaktujte telefonicky, alebo e-mailom
  • Čov ponúkame ako sólo tovar, resp. v balíku služieb, viac o tom v cenníku.
  • ponúkame Vám prezentáciu funkčnej domovej čistiarne, typu VH6 v priestoroch našej spoločnosti, v dohodnutom čase / ... je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť... /
  • ČOV vám pripravíme k dodaniu bez zloženia zálohy
  • podľa Vášho výberu služieb domovú ČOV dovezieme k Vám
  • tiež Vám vieme ČOV osadiť a napojiť na vnútorný a vonkajší odpadový systém a čistiareň uvedieme do prevádzky .
  • pri prevádzkovaní ČOV Vám poskytneme podporu radami cez telefón, ale i priamo u Vás. V prípade potreby poradíme a pomôžeme, k zakúpenej čističke obdržíte od nás všetky zákonom určené doklady, t.j. faktúru a príjmový doklad / sme DPH platcami / , certifikáty, atest vodotesnoti
  • k ČOV /každá má svoje výrobné číslo/, prevádzkový návod k ČOV, odovzdávací protokol a záručný list

Materiály použité pri výrobe čov

Biologická čistička odpadových vôd má plášt a komory zhotovené z plastových polypropylénových dosiek o hrúbke 5 a 8mm. Nepoužíva sa recyklovaný materiál! Záruku 10 rokov na vodotesnosť plášťa čov.

 

Slovenský výrobok!!!

Naša Čistička odpadových vôd typu VH je vyvynutá a vyrábaná výhradne na Slovensku a spľňa najprísnejšie európske normy čo dokladáme európskym certifikátom CE.

 
Široký výber Čov

Široký
výber Čov

Záručný aj pozáručný servis

Záručný
aj pozáručný servis

Európsky certifikát kvality

Európsky
certifikát kvality

Záruka vodotesnosti až 10 rokov